Vchodové dveře dřevěné - vizitka Vašeho domu

06.01.2014 05:18

Vchodové dveře dřevěné jsou vizitkou vašeho domu. Mají za úkol kvalitně zabezpečit a dobře izolovat dům od nepříznivých vlivů počasí.

Vchodové dveře dřevěné

Použité materiály při výrobě

Speciální technologická struktura a vysoká jakost použitého dřevěného lepeného eurohranolu na výrobu vchodových dveří dřevěných z materiálu borovice nebo dub. Dřevo na vchodové dveře je vysušeno na 11−13 % vlhkosti, aby nedocházelo k žádnému prohybu dveří. Na vchodové dveře jsou použita lepidla D4, což zaručuje spolehlivost na mnoho let. Vchodové dveře dřevěné nabízíme ve dvou tloušťkách, a to: 68 mm s tepelným faktorem propustnosti 1,2 W (m2K) a v tloušťce 78 mm 1,5 W (m2K).

Vchodové dveře

Povrchová úprava na vchodové dveře je také velmi důležitou součástí dveří, aby odolávala povětrnostním vlivům. Vchodové dveře dřevěné jsou nastříkány čtyřvrstvým systémem, kde jsou použity ekologické vodou ředitelné silnovrstvé lazury. Povrchová úprava dveří je velice kvalitní a vydrží spoustu let. Vchodové dveře vyžadují jen velmi jednoduchou celoroční údržbu. Vchodové dveře dřevěné dobře drží rozměrovou a tvarovou stálost. Standardně jsou dveře dodávány s dřevěnou zárubní a dvěma nezávislými zámky. Pro náročnější zákazníky je možno dodat s lištovým zámkem, který má pět bezpečnostních trnů. Dveře jsou osazeny třemi panty, které se dají seřídit ve třech směrech.

                                                                           Vchodové dveře

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vchodové dveře dřevěné mají po celém svém obvodě silikonové těsnění, jež zabezpečuje přilnavost a těsnost k dřevěné zárubni, na které se těsnění také nachází. Dřevěná zárubeň je samozřejmě součástí vchodových dřevěných dveří. Práh je celohliníkový, protože má dlouhou životnost a dobře odolává mechanickému poškození. Vchodové dveře dřevěné jsou dostupné v široké škále modelů i v nestandardních rozměrech bez příplatků do výše dřevěné zárubně 210 cm a šíře dřevěné zárubně 102 cm.