Vchodové dveře jsou vizitkou majitele domu

25.04.2014 08:48

Vchodové dveře jsou jedním z nejvýraznějších designových prvků, které obyvatele domu navenek reprezentují a vypovídají o jejich vkusu. Kromě estetických požadavků by vchodové dveře měly splňovat také funkci tepelně izolační, ale hlavně funkci bezpečnostní, proto je dobré výběr vstupních dveří nepodceňovat. Už jenom dojem, jakým vstupní dveře na okolí působí, může potenciálního zloděje od pokusu o vloupání odradit.

Práce na dveřích

Stolařství Petr Jurečka nabízí dřevěné vstupní dveře v široké škále dekorů

V našem stolařství si mohou zákazníci vybrat z téměř 70 modelů vchodových dveří v 50 barevných odstínech a z více než 20 druhů výplňového skla. Bezpečnost a spolehlivost vstupním dveřím, které vyrábíme, zajišťuje zesílená konstrukce a vysoká kvalita zpracování borovicového či dubového dřeva o tloušťce 68 nebo 78 mm. Zájemci si rovněž mohou vybrat venkovní dveře se  zesílenou izolační vrstvou, které jsou vhodné i pro pasivní domy. Nejmodernější výrobní technologie zajišťuje nejen dokonalou tepelnou izolaci, dlouhodobou stabilitu, vysokou bezpečnost, ale také prodlužuje životnost vchodových dveří na desítky let. Ke standardnímu příslušenství pro dřevěné vchodové dveře patří dřevěná zárubeň, dřevěný práh, dvoje těsnění a troje ve třech osách seřiditelné panty.

Panty

Dřevo nebo plast?

Při výběru vstupních dveří hraje značnou roli také cena. Ne každý si může dovolit dřevěné vchodové dveře vyrobené nejmodernější technologií na míru. Proto má Stolařství Petr Jurečka ve své nabídce také vchodové dveře plastové, které jsou charakterizovány skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a dlouhou životností. Jelikož chceme vyhovět finančním možnostem všech zákazníků, nabízíme plastové vchodové dveře ve čtyřech kategoriích, a to od nejlevnějších dveří z PVC až po dveře nové generace vyrobené z ultramoderního materiálu RAU-FIPRO.