Plastová okna - Havířov

Naše firma má autorizační zastoupení firmy Eurocolor.

Plastová okna lze objednat přímo u nás na firmě. Dotazy na tel. 774 805 760,  e-mail: petrjurecka@volny.cz

 

 

 

Proč okna EUROCOLOR?

Nákup oken je velmi důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro okna EUROCOLOR vybírají značku s tradicí, která zaručuje pořádné úspory a dovoluje se podívat na svět z lepší perspektivy.

 

 

1.

 

EUROCOLOR je výrobce oken, který na trhu působí od roku 1996. Během té doby se značkové profily naší společnosti vyzkoušely již v tisících domech. Vysoká kvalita je u nás priorita!

     

2.

  Evropský standard našich výrobků potvrzují získané certifikáty a mínění uživatelů. Jejich funkcionálnost a komfort doceňují zákazníci z různých území.
     

3.

  Díky inovativnímu sklu s užitkovými vlastnostmi , se naše okna vyznačují vysokou těsností a pevností. Pokročila technologie úspěšně chrání před chladem, hlukem a omezuje jev kondenzace vodní páry.
     

4.

 

Postarali jsme se o to, aby praktická řešení doprovázela bohatý design, přizpůsobený různým vkusům. V naší nabídce lze najít okna ve 3 různých tvarech (Sx: klasické v rovném tvaru, Rx: originální v zaobleném tvaru, Cx: ojedinělé v prohloubeném tvaru) a to ve více než 20 barevných verzích.

     

5.

  Okna jsou investice na dlouhá léta. Jsme si jistí vysokou kvalitou a trvalostí našich výrobků. Poskytujeme Vám na ně nejdelší záruku na trhu, a to až 15 let.
     

6.

 

Potřeby a finanční možnosti zákazníků jsou různé. Absolutně tomu rozumíme! Naše nabídka obsahuje modely pro každou kapsu: od třídy Bronze, přes Silver a Gold po Gold Plus. Rozdíly mezi podrobnými kategoriemi vyplývají z ceny a výrobkového standardu.

 

Plastová okna jsou vyráběna špičkovou výrobní technologií na nejmodernějších výrobních linkách.

Tím je dosaženo skvělé kvality plastových oken za velice přijatelné ceny. Plastová okna nabízíme v osmi cenových kategoriích v provedení podle tepelného faktoru, technologie výroby, použitých profilů (Rehau, Brugman, Schuco). Díky široké nabídce si u nás plastová okna dokáže vybrat každý zákazník.

Plastová okna, která u nás nabízíme, mají už v nejzákladnější modelové řadě OPTI koeficient propustnosti Uw 1,2 W/(m2K), a v nejvyšší nabízené modelové řadě plastových oken skvělý koeficient Uw 0,67W/(m2K).

Online katalog ke stažení:

Kazetove-dvere.cz - okna EuroColor